evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

AK PARTİNİN 6. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 19 Ekim 2017 - 11:35:11
AK PARTİNİN  6. OLAĞAN  KONGRESİ YAPILDI

Başkan Yılmaz 2019 seçimleri için Uzunköprü projelerini açıkladı. ÇAĞATAY YILMAZ ” HİZMET İSTEYEN UZUNKÖPRÜLÜLER İÇİN VARIZ “HARUN KARACA “NASİP GAYRETE AŞIKTIR”Adalet ve Kalkınma Partisinin 6.olağan kongresi geçtiğimiz Pazar günü Beyaz Saray Ege Düğün Salonunda yapıldı. Kongreye parti teşkilatlarından gözlemci ve konuk olarak genel başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Harun Karaca katıldı. Kongrenin divan başkanlığını Müjdat Kahve […]

Başkan Yılmaz 2019 seçimleri için Uzunköprü projelerini açıkladı.

ÇAĞATAY YILMAZ ” HİZMET İSTEYEN UZUNKÖPRÜLÜLER İÇİN VARIZ “HARUN KARACA “NASİP GAYRETE AŞIKTIR”Adalet ve Kalkınma Partisinin 6.olağan kongresi geçtiğimiz Pazar günü Beyaz Saray Ege Düğün Salonunda yapıldı.
Kongreye parti teşkilatlarından gözlemci ve konuk olarak genel başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Harun Karaca katıldı.
Kongrenin divan başkanlığını Müjdat Kahve yaparken katip üyelikleri Nedret Akbulut, Oktay Uzun, Azbiye Ataş, Sabri Şimşek yaptı. Kongrede saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra açılış konuşmasında 2 dönemdir ilçe başkanlık görevini sürdüren Çağatay Yılmaz katılımcıları selamlayarak hoş geldiniz dedi ve kongrenin hayırlara vesile olmasını diledi.
Söz alan AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, 2002 yılından beri iktidarda olan partimiz şimdiye kadar en yüksek oyu %49 olarak aldı. Bundan sonraki seçimlerde artık %50 şart. Çok çalışıp %51’i bulmak gerekiyor. Edirne Belediye Başkanı altyapıyı yapmak için referandum yaptı. Bunun için halkın görüşünü istedi. %99 evet çıktı fakat 3,5 senedir tek çivi bile çakmadı. Ülkenin genelinde olduğu gibi Ak Parti olarak yerelde de hizmetleri biz yapıyoruz” dedi.
Genel Başkan Yardımcısı Harun Karaca öncelikle salondaki katılımcıları selamladıktan sonra yaptığı konuşmada “Geldiğinden itibaren gördüğüm sıcak karşılama ve dostluğunuz her yerde bahsedilen konukseverliğinizin simgesi olduğunu ifade etmek istiyor ve teşekkür ediyorum. Rumeli’nin Osmanlı’da kurduğu ilk Türk kenti Uzunköprü’ye dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getirdim. Ak Partinin kurulduğundan beri her yerde olduğu gibi Uzunköprü’de de emeği geçenlere Allah razı olsun. Hz. Mevlana’nın dediği gibi “Hazretin büyüğü yolun sıkıntısından belli olur” büyük hizmetler büyük düşünenlerin işidir. O da Türkiye’de Ak Parti’nin felsefesidir. Bundan sonra Edirne ve Uzunköprü’de kırgınları bir kenara bırakarak el ele hep birlikte 2019-2023-2053’leri düşünerek yol almamız gerekiyor. Bu Türkiye’nin geleceği için hepimizin boynunun borcudur. Bunun için çok çalışmamamız gerekiyor. Türkiye 2015 Haziran – Kasım ayları arasında ne kadar geriye gittiğini hep birlikte gördük. Bu sıkıntıları aşmak için hep birlikte el ele vermemiz gerekiyor. Nasip gayrete aşıktır, bir şeye nasip olmak için kapı kapı gezip isteğimizi iyi anlatıp çalışmamız lazımdır. Önce insanın gönlünü almak gerekir. Gönül para ile alınmaz sevgi ile alınır. Uzunköprü 2019 mahalli seçimlerine hazır mı? Milletvekili seçimlerine hazır mı? Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimlerine hazır mı?” diye sorunca salon ayakta alkışlayarak hazırız diye inledi. Harun Karaca bu ilgiden memnun olarak “Allah bu memlekette bayrağımızı indirmesin ezanımızı susturmasın” diyerek geldiği Uzunköprü’de yaptığı konuşmada memnun olarak kürsüden indi.
BU VURDUM DUYMAZLIK NE?
İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz partisinin faaliyet raporunda yaptığı konuşmada, “Şahsım ve arkadaşlarım olarak Adalet ve Kalkınma Partisi Uzunköprü İlçe Teşkilatında 2 dönemdir başkanlık görevini sürdürüyorum. Bu süreçte ilçemize birçok hizmetler yaptık. 15 Temmuz gecesi bazıları gibi otellerde değil halkın arasında sabahlara kadar nöbet tutarak mücadelemizi sürdürdük. Biz önümüzdeki dönemde Uzunköprü’nün pazar yerini yenilemek için varız. Roman mahallelerinde kentsel dönüşümü başlatmak için varız. Yeni terminal için varız. Uzunköprü’ye yeni meydanlar kazandırmak için varız, Uzunköprü’yü sokak hayvanlarının istilasından kurtarmak için varız. Karma Organize Sanayi Bölgesi projesini hayata geçirmek için varız. Bu vurdum duymazlığı saltanatı yıkmak için gönüllerde yer almak için varız. Hepinizden bu hizmetleri yerine getirmek için tekrar yetki istiyorum. Biz hizmet isteyen Uzunköprülüler için varız diyerek” sözlerini bitirdi ve salon tarafından ayakta alkışlandı.
Konuşmalardan sonra 400 delege tek liste halinde halinde sandığa giderek başkan Çağatay Yılmaz ve yönetimine bir dönem daha yetki verdi. Ak Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz’ın yeni listesi şöyle : Dündar Ravalı, Kadir Bilgin, Özcan Lebe, Gökhan Aslan, Harika Aracı, Sema Çelebi, Ahmet Kuruçay, Erdinç Arda, Ali Yavuz, Halil Özkan, Mutlu Kırman, Mustafa Dalga, Ferah Akgünay, Aycan Burhan, Ali Gül, Mümin Karayavru, Müşfik Ersin, Gülay Arı, Görkan Gür’den oluşmaktadır.
Gazetemiz olarak Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanlığına 3.dönem olarak İlçe Başkanlığına seçilen Çağatay Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerini kutluyor, Uzunköprü’ye hayırlı hizmet yapacağına inanıyor ve görevlerinde başarılar diliyoruz.

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz