evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

AK PARTİLİLER İFTARDA BULUŞTU
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 31 Mayıs 2019 - 10:54:26
AK PARTİLİLER  İFTARDA BULUŞTU

Adalet ve Kalkınma Partisi Uzunköprü İlçe Teşkilatının geleneksel Ramazan iftarı geçtiğimiz akşam Sanayi Sitesi Sosyal Tesislerinde yapıldı. Ak Parti’nin iftar yemeğine İl Başkanı İlyas Akmeşe, İl yöneticileri, Uzunköprü İlçe Başkanı Kadir Bilgin, parti yöneticileri, MHP İlçe Başkanı Bircan Tunalı, STK Temsilcileri ve davetli konuklar katıldı. Yaklaşık 500 kişiye düzenlenen iftar yemeği İl Genel Meclis üyesi […]

Adalet ve Kalkınma Partisi Uzunköprü İlçe Teşkilatının geleneksel Ramazan iftarı geçtiğimiz akşam Sanayi Sitesi Sosyal Tesislerinde yapıldı.

Ak Parti’nin iftar yemeğine İl Başkanı İlyas Akmeşe, İl yöneticileri, Uzunköprü İlçe Başkanı Kadir Bilgin, parti yöneticileri, MHP İlçe Başkanı Bircan Tunalı, STK Temsilcileri ve davetli konuklar katıldı. Yaklaşık 500 kişiye düzenlenen iftar yemeği İl Genel Meclis üyesi Nedret Akbulut’un duasıyla açıldı. İlçe Başkanı Kadir Bilgin ve İl Başkanı İlyas Akmeşe konuklara katılımlarından dolayı teşekkür ettiler. Mübarek Ramazan ayının ve gelecek olan Ramazan Bayramının Uzunköprü halkımıza, Türk milletine ve İslam Alemine hayırlar getirmesini temenni ettiler.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz