evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

AK PARTİ SEÇİM SONUÇLARINI DEĞERLENDİRDİ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 5 Nisan 2019 - 10:27:40
AK PARTİ SEÇİM SONUÇLARINI  DEĞERLENDİRDİ

AK parti ilçe başkanı Kadir Bilgin Pazar günü yapılan yerel seçimleri değerlendirdi. Atama ile göreve gelen ve girdiği ilk seçimde partisinin bugüne kadar aldığı oylarının çok üzerinde oy alan Kadir Bilgin ve ekibi 2019 yerel seçimlerinden başarı ile çıktı. Kadir Bilgin sevgili Uzunköprülüler diye başlayan açıklaması şöyle “Daha güzel bir Uzunköprü” diyerek çıktığımız seçim yarışını, […]

AK parti ilçe başkanı Kadir Bilgin Pazar günü yapılan yerel seçimleri değerlendirdi.
Atama ile göreve gelen ve girdiği ilk seçimde partisinin bugüne kadar aldığı oylarının çok üzerinde oy alan Kadir Bilgin ve ekibi 2019 yerel seçimlerinden başarı ile çıktı.

Kadir Bilgin sevgili Uzunköprülüler diye başlayan açıklaması şöyle “Daha güzel bir Uzunköprü” diyerek çıktığımız seçim yarışını, çok değerli Uzunköprülülerin iradelerinin sandığı yansımasıyla birlikte geride bırakmış bulunuyoruz.
Her ne kadar seçim sonuçları zaman zaman değişkenlikler gösterse de, değişmeyecek olan tek gerçek AK Kadroların Uzunköprü’ye olan sevdasıdır.
İlçemize katkı sağlamaktan başka bir düşünce içerisinde olmayan AK Parti Uzunköprü ailesi olarak, bu gün olduğu gibi, bu günden sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
İlçemizin yarınlarını daha güzel kılmak adına büyük bir özveri ile çalışıp sıkılmadık tek bir el bırakmayan belediye başkan adayımız Azbiye Ataş ve meclis listesinde yer alan arkadaşlarımıza, 7’de 70’e tüm AK sevdalı kadrolarımıza ve çok değerli Uzunköprülülere teşekkür ederim.
Vatandaşımızdan aldığı yetki doğrultusunda beş yıl boyunca görev yapacak olan belediye başkanımızı, belediye meclis üyelerimizi, il genel meclis üyelerimizi ve değerli muhtarlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz