evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

AK PARTİ BAŞKAN ADAYI AZBİYE ATAŞ “ÇOK ÇALIŞTIK AMA SEÇİMİ KAZANMAYA YETERLİ OLMADI”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 5 Nisan 2019 - 10:25:36
AK PARTİ BAŞKAN ADAYI AZBİYE ATAŞ  “ÇOK ÇALIŞTIK AMA SEÇİMİ  KAZANMAYA YETERLİ OLMADI”

“AK Parti Uzunköprü ailesinin tüm kademelerine, belediye meclis listemde yer alan arkadaşlarıma ve çok değerli Uzunköprülülere teşekkür ederim.” 31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Uzunköprü Belediyesini kazanmak üzere çok iddialı bir performans gösteren Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Başkan adayı Azbiye Ataş yayınladığı teşekkür mesajında “Yoğun bir seçim maratonunu çok değerli Uzunköprülülerin iradelerinin sandığa yansımasının ardından […]

“AK Parti Uzunköprü ailesinin tüm kademelerine, belediye meclis listemde yer alan arkadaşlarıma
ve çok değerli Uzunköprülülere teşekkür ederim.”

31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Uzunköprü Belediyesini kazanmak üzere çok iddialı bir performans gösteren Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Başkan adayı Azbiye Ataş yayınladığı teşekkür mesajında “Yoğun bir seçim maratonunu çok değerli Uzunköprülülerin iradelerinin sandığa yansımasının ardından geride bırakmış bulunuyoruz.
Hayatımın sonuna kadar büyük bir onur ve gururla taşıyacağım AK Parti Uzunköprü Belediye Başkan Adaylığı görevini öncelikle şahsıma layık gören AK Parti Genel Merkezine, adaylık süresince desteğini bir an olsun esirgemeyen AK Parti Uzunköprü ailesinin tüm kademelerine, belediye meclis listemde yer alan arkadaşlarıma ve çok değerli Uzunköprülülere teşekkür ederim.
Vatandaşımızdan aldığı yetki doğrultusunda beş yıl boyunca görev yapacak olan belediye başkanımızı, belediye meclis üyelerimizi, il genel meclis üyelerimizi ve değerli muhtarlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”dedi.
TEŞEKKÜRLER UZUNKÖPRÜ
Azbiye Ataş belediye meclis üyeleri adına seçim sonucunu gazetemize şöyle değerlendirdi : “Uzunköprü Belediyesi 10 yıldır Av.Enis İşbilen idaresinde yönetiliyordu. Başkan İşbilen Uzunköprü Belediyesini kendi imkanlarıyla CHP zihniyetiyle ve genel iktidarın muhalefet partisinin temsilcisi olarak elinden geldiği kadar yönetti fakat şuanda Uzunköprü Belediyesi ekonomik olarak zor durumda. Seçim çalışmalarında biz saygıdeğer Uzunköprü halkına bu seçim Uzunköprü için çok önemli vereceğiniz karar bugünü değil yarını yani evlatlarınızı ve torunlarınızı da olumsuz etkileyecektir. Çok iyi düşünün ve karar verin. Bu dönem Uzunköprü Belediyesinin Ak Parti’nin genel iktidarı ile birlikte yerel iktidarının da kazanıp ilçemiz Belediyesini ve Uzunköprü’yü arzulanan seviyeye getirelim istedik ve hazırladığımız 52 projeleri hepsini yapacağımız hizmetlerle Uzunköprü’ye faydalı olmak istedik. Buna mukabil CHP adayı Özlem Becan adaylığı ilk belli olan aday adayı olduğu halde Uzunköprü için ciddi hiçbir proje hazırlamadığı gibi sadece Cumhuriyet Halk Partisi’nin oylarına güvendi ve program kitapçığını da son 10 günde bastırmak zorunda kaldı. Bu şartlar altında Uzunköprü halkı yine Cumhuriyet Halk Partisini tercih etti. Yapacak bir şey yok. Şahsımın ve meclis üyelerimin Uzunköprü Belediyesinden hiçbir beklentisi yoktur. Biz almaya değil Uzunköprü Belediyesine hizmet etmek için talip olduk halkımızın takdiri böyle oldu kimseye kırgın değiliz hayırlı uğurlu olsun. Hep beraber yaşayıp göreceğiz” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz