evden eve nakliyat, araç kiralama

Biz ne zaman temiz olmayı becereceğiz

Biz ne zaman temiz olmayı becereceğiz

BUĞDAYDA SON 5 YILIN EN KALİTELİ  VE YÜKSEK VERİMİNİ ALIYORUZ

BUĞDAYDA SON 5 YILIN EN KALİTELİ VE YÜKSEK VERİMİNİ ALIYORUZ

DOĞALGAZ PROJEMİZ 2019 AĞUSTOS AYINDA BAŞLIYOR

DOĞALGAZ PROJEMİZ 2019 AĞUSTOS AYINDA BAŞLIYOR

Eskiköy yerine İpsala’ya 2. kapı  yapılacak..

Eskiköy yerine İpsala’ya 2. kapı yapılacak..

Lisanslı Depoculuk  Havsa’da başladı

Lisanslı Depoculuk Havsa’da başladı

2018 YILINDA DOĞALGAZA KAVUŞUYORUZ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 6 Temmuz 2017 - 11:08:27
2018 YILINDA DOĞALGAZA KAVUŞUYORUZ

Adalet ve Kalkınma Partisi Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz son günlerde ilçe gündeminde yer alan doğalgaz Uzunköprü’ye gelecek mi? Keşandan mı gelecek? Meriç’ten mi gelecek? proje durduruldu mu ? İptal mi edildi ? Ne zaman gelecek diye sorulara açıklık getirecek açıklamalarda bulundu. Ak Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz “23 Haziran 2017 Cuma gecesi Orman ve […]

Adalet ve Kalkınma Partisi Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz son günlerde ilçe gündeminde yer alan doğalgaz Uzunköprü’ye gelecek mi? Keşandan mı gelecek? Meriç’ten mi gelecek? proje durduruldu mu ? İptal mi edildi ? Ne zaman gelecek diye sorulara açıklık getirecek açıklamalarda bulundu.
Ak Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz “23 Haziran 2017 Cuma gecesi Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın Lüleburgaz’daki Trakya iftarına katıldık. İftar programından sonra Enerji Bakanı Berat Albayrak ile ilçemize gelecek doğalgaz projesi hakkında görüşmelerde bulunduk. Enerji Bakanımız Berat Albayrak yaptığı açıklamada , Rusya ile yaptığımız doğalgaz anlaşmaları neticesi 2018 yılında Uzunköprü dahil Trakya’daki bütün ilçelerde doğalgaz projesi başlatmak üzere kazı çalışmaları başlayacak. İlçemize doğalgaz hattı Küplü-Subaşı-Meriç üzerinden gelecek. Ayrıca bir hatta Keşan üzerinden gelecek doğalgaz projelerimiz ve ihale süreci 2018 yılında baylaşacak olup doğalgazın ilçemize gelmesi ve ilk ateşin yakılması 2018 yılı Ağustos ayında olacaktır. Bu süreçle birlikte abonelere doğalgaz bağlantısı başlayacak olup 2018 yılı içerisinde isteyen abonelere doğalgaz bağlantıları yapılarak ilçe halkımız doğalgaz ile ısınacak ve hava kirliliğimiz de yok denecek seviyeye inecektir. Bu vesile ile saygıdeğer Uzunköprü halkımızın bu konudaki düşüncelerini yenilemek amacıyla kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz.” Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz