evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

2. HUZUREVİ İÇİN DOSYALAR ANKARA’YA GÖNDERİLDİ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 5 Temmuz 2019 - 10:10:03
2. HUZUREVİ İÇİN DOSYALAR ANKARA’YA GÖNDERİLDİ

Uzunköprü meslek yüksek okulunun adı bundan böyle Ergene huzur evi olarak anılacak. Ak parti Uzunköprü il genel meclis üyesi Nedret Akbulut, Kavacık Yolu üzerinde Uzunköprü halkının katkıları ile yapılan Uzunköprü Meslek yüksek okulu binasının iç dizaynı değiştirip, Ergene Huzurevi yapım projesinin “İhtisas Huzurevi” tamamlanarak 27 Haziran günü Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığına gönderildiğini açıkladı. Nedret […]

Uzunköprü meslek yüksek okulunun adı bundan böyle Ergene huzur evi olarak anılacak.

Ak parti Uzunköprü il genel meclis üyesi Nedret Akbulut, Kavacık
Yolu üzerinde Uzunköprü halkının katkıları ile yapılan Uzunköprü Meslek yüksek okulu binasının iç dizaynı değiştirip, Ergene Huzurevi yapım projesinin “İhtisas Huzurevi” tamamlanarak 27 Haziran günü Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığına gönderildiğini açıkladı.
Nedret Akbulut yeni huzurevi için gelişmeleri şöyle açıkladı “Aile ve sosyal politikalar il müdürümüz sayın Bilgin Özbaş bey’i ziyaret ederek konuyla alakalı kendisinden bilgi edindik. Gönderilen proje kısa sürede bakanlık tarafından onaylanıp sıra kaynak aktarılmasına ve ihale aşamasına gelmiş olacak. Yapılacak Huzurevi diğerlerinden farklı düşünülmüş. Buraya kendi ihtiyacını kendisi göremeyen, yardıma ihtiyacı olan ağır hastalar, insanlarımız kabul edilecek. Hal böyle olunca da istihdam sayısı çok fazla sayıda olması gerekiyor. Kapasite olarak 200 yataklı planlaması yapılmış, modern bir yapıya sahip olacak. Tabi şunu da belitmeliyim ki projenin tamamlanmasını bir an önce sağlama adına bakanlık noktasında girişimleri takip etmek gerekiyor”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz