evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

1994’TE NİYET 2017’YE KISMET
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 5 Ekim 2017 - 10:22:48
1994’TE NİYET  2017’YE KISMET

1994 yılında televizyon programında tartışılan yangın vanaları 2017 yılında yeni su şebekesi ile birlikte ilçenin muhtelif yerlerine konulmaya başladı. 1994 yılı Belediye Başkanlık seçimleri öncesi o yıllarda şirketimizin bünyesinde bulunan ve ilçemizin tek televizyonu olan Uzunköprü Televizyonunda Belediye başkan adayları Anavatan Partisinden İbrahim Üzrek, Doğru Yol Partisinden Ahmet İnceoğlu, Milliyetçi Hareket Partisinden Ahmet Acaroğlu, Cumhuriyet […]

1994 yılında televizyon programında tartışılan yangın vanaları 2017 yılında yeni su şebekesi ile birlikte ilçenin muhtelif yerlerine konulmaya başladı.

1994 yılı Belediye Başkanlık seçimleri öncesi o yıllarda şirketimizin bünyesinde bulunan ve ilçemizin tek televizyonu olan Uzunköprü Televizyonunda Belediye başkan adayları Anavatan Partisinden İbrahim Üzrek, Doğru Yol Partisinden Ahmet İnceoğlu, Milliyetçi Hareket Partisinden Ahmet Acaroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Fikret Balaban, Demokratik Sol Parti Ömer Kuldaşlı, Sosyal Demokrat Parti Yaşar Gürsoy belediye başkan adayları olarak canlı yayında seçildikleri takdirde yapacakları icraatları anlatacaklardı. Programın en can alıcı bölümlerinden birinde Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Ahmet Acaroğlu o anda mevcut Belediye Başkanı olan Ahmet İnceoğlu’na Uzunköprü su şebekesinde gereksinim olan yangın vanaları var mı? diye sormuştu.
Uzunköprü’nün o zamanki su şebekesinde olmayan yangın vanaları sorusu Programı bir anda icraatları anlatmaktan çıkıp vanalara takılı olarak kaldı. Bu canlı yayındaki vana muhabbeti 1994 seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen Ömer Kuldaşlı’ya seçimde büyük avantaj sağlamıştı. 1994 yılında ilçemizin su şebekesine şehrimizin belirli yerlerine konmak için düşünülen yangın vanaları şuanda Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen tarafından ilçemize yeni yaptırılan su şebekesine ihtiyaç duyulan okul, camii, siteler ve resmi konut alanlarının yanı sıra yangın olasılığında itfaiye araçlarının girmekte zorlanacağı dar sokaklara konmaya başladı. Gazetemiz olarak Uzunköprü’yü her saniye yaşayarak yayınımızı sürdürmekteyiz. 1994’e niyet 2017’ye kısmet oldu diyoruz. Bir Eurovision şarkı yarışmasında bahsedildiği gibi yaşamak işte böyle birşeydir.
(Ahmet Tahsin Öztaş)

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz