evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

18 Kasım programı belli oldu
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 17 Kasım 2017 - 11:23:14
18 Kasım programı belli oldu

Bayram, bugün tarihi köprüde Kurtuluş Yürüyüşü ile başlayacak.Uzunköprü’nün düşman işgalinden kurtuluşunun 95. Yıldönümü için hazırlanan program tamamlandı. Bugün saat 11’de İşbaşaranların benzin istasyonundan başlayan “kurtuluş yürüyüşü” Atatürk anıtı önünde son bulacak. Uzunköprü belediyesi köprünün öteki tarafına gidebilmek için ücretsiz araç kaldıracak. Saat 12’de ise Muradiye camiinde Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için […]

Bayram, bugün tarihi köprüde Kurtuluş Yürüyüşü ile başlayacak.Uzunköprü’nün düşman işgalinden
kurtuluşunun 95. Yıldönümü için hazırlanan program tamamlandı.

Bugün saat 11’de İşbaşaranların benzin istasyonundan başlayan “kurtuluş yürüyüşü” Atatürk anıtı önünde son bulacak. Uzunköprü belediyesi köprünün öteki tarafına gidebilmek için ücretsiz araç kaldıracak. Saat 12’de ise Muradiye camiinde Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için mevlüd okutulacak.
Cumartesi günü saat 09.45’te şehitlikte başlayacak olan törenler, saat 10.30’de cumhuriyet meydanında devam edecek. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından mesajlar okunacak, günün anlam ve önemi anlatılacak. “kurtuluş” temsili gösterisi ve halk oyunları ile devam eden bayram töreninde Edirne bandosu konser verecek. Bayram geleneksel kortej geçişi ile son bulacak. Gecesi ise fener alayı ve havai fişek gösterileri düzenlenecek. Saat 20’de Atatürk kültür merkezinde Trakya akademi oda orkestrası konser verecek.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz